תפריט

התקנת מזגן מיני מרכזי

מה צריך כדי להתקין מזגן מיני מרכזי?

בנוסף לידע והכלים הנדרשים להתקנת מזגנים, מתקין מזגנים או חברת מיזוג אוויר שעוסקים בהתקנות של מזגני מיני מרכזי מחזיקים ציוד להתקנת מזגני מיני מרכזי הכולל ג'ק חשמלי או ידני להרמת היחידה הפנימית של המיני מרכזי, ערכת עוגנים מיוחדים לתליית היחידה הפנימית על התקרה ואת המנוע בחוץ, מכשיר לכיפוף צינורות נחושת, ברנר (להביור) להלחמות צינורות נחושת, מכשיר וואקום עוצמתי המסוגל לשאוב את האוויר הלח מפנים הצנרת, וכמובן עוד מספר כלים חשובים לסוגי עבודות ספציפיים כמו הנמכת תקרה בגבס או חציבות וסיטוטים. 

מתקינים מזגן מיני מרכזי ושוכחים מהצרות

התקנת מזגן מיני מרכזי שבוצעה לפי הוראות היצרן ובשמירה על כל חוקי המיזוג אמורה להחזיק לפחות 15 שנים, מזגני מיני מרכזי איכותיים מחזיקים אפילו 20 שנים ויותר. היתרון מגדול של המיני מרכזי הוא היכולת שלו להיות נסר לעין ומצד שני לספק מיזוג איכותי ויעיל תוך כדי שמירה על טמפרטורה יציבה וחיסכון בחשמל לאורך זמן. קיימים סוגי מזגנים מיני מרכזי שמיוצרים בארץ על ידי חברות המזגנים אלקטרה ותדיראן.

מערכות מיזוג אוויר חכמות 

קיים היצע גדול של דגמי מיני מרכזי וכמו כן גם האיכויות שונות, מזגני מיני מרכזי בעלי איכות נמוכה אינם מומלצים מכיוון שעלות העבודה גבוהה ביחס למזגן רגיל ובמידה ויש עבודות גבס העלות גבוהה אף יותר. הפער בין רמת האיכות בנמוכה לבינונית אינו גדול במיוחד ולכן עדיף להשקיע במזגנים בעלי איכות בינונית לפחות.

מתקינים ונהנים מהתוצאה

אנו בחברת דוברין מיזוג אוויר בעלי ניסיון עשיר במכירה והתקנת מערכות מיני מרכזי, אנו יודעים כיצד להתאים מערכות מיני מרכזי לדירות גדולות כך שהתוצאה תהיה מושלמת ובמינימום מחיר. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מיצע מכובד של מערכות מולטי, מיני VRF ועוד מגוון מערכות מיזוג מתקדמות שמביאות לתוצאה מושלמת.
צרו איתנו קשר ונעזור לכם לבחור מזגן מיני מרכזי לביתכם. כמובן שהתכנון ועבודות הגבס יחמיאו לביתכם. 

מבקרים הכי אהבו:

מולטי אינוורטר מיצובישי

מערכות מולטי אינוורטר

פתרון מושלם לבתים פרטיים שרוצים להנות ממיזוג מושלם במקסימום אלגנטיות.

מזגן

מערכות VRF

להרגיש בחלום! מגוון יחידות מיזוג אוויר בטכנולוגיית אינוורטר שתשאיר אתכם בבית כל היום

חברת מזגנים

מי אנחנו

אודות חברתנו בקצרה, לקוחות שעובדים איתנו מכירים היטב את היחס החם.

עדיין מתלבטים באיזה מזגן לבחור?

נשמח לעזור!

דברו איתנו או חייגו 077-3209700

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת